Ösztrogén-túlsúly esetén az anyagcsere lelassul, mert az ösztrogén magas szintje csökkenti a pajzsmirigyhormonok hatékonyságát, ami alacsonyabb energialeadást eredményez. A felesleges […]
Ösztrogén-túlsúly esetén az anyagcsere lelassul, mert az ösztrogén magas szintje csökkenti a pajzsmirigyhormonok hatékonyságát, ami alacsonyabb energialeadást eredményez. A felesleges […]
Ez a tartalom csak Klubtagjaink számára érhető el. Ha szeretnéd tovább olvasni, jelentkezz be vagy fizess elő!
Még nem vagy tag?
Fizess elő MOST!